• Helińskiego Park - nowe mieszkania Łódź Radogoszcz

Projekt Helińskiego Park

Pewna Inwestycja

Helińskiego Park to nowoczesny kompleks mieszkaniowy w rewelacyjnej lokalizacji. Mieści się w sercu kameralnego osiedla, oddalonego od ścisłego centrum Łodzi o 15 minut jazdy.

W okolicy mieszczą się szkoły i przedszkola, sklepy, kościół oraz przystanki komunikacji miejskiej i trasy szybkiego ruchu, a także piękne parki i stawy. Inwestycja jest idealna dla rodzin – doskonale łączy walory cichej i nastrojowej przestrzeni, z bardzo wygodnym zapleczem rekreacyjnym oraz handlowo-usługowym i praktycznym dostępem do śródmieścia.

Helińskiego Park - nowe mieszkania Łódź Radogoszcz

<CENTER style="margin-top:20px">Komfort</CENTER>

Komfort

Mieszkania zaprojektowane z myślą o rodzinach cechuje wysoka funkcjonalność. Odpowiedni standard gwarantuje wieloletnie poczucie komfortu i wygody dla całej rodziny.

<CENTER style="margin-top:20px">Bezpieczeństwo</CENTER>

Bezpieczeństwo

Dyskretne odgrodzenie od ulicy i monitoring pozwolą bezpiecznie spędzać czas Twoim najbliższym. W tej przyjaznej okolicy zyskasz rodzinne sąsiedztwo i pełne bezpieczeństwo.

<CENTER style="margin-top:20px">Zieleń</CENTER>

Zieleń

Kameralne osiedle położone jest w pobliżu parków i stawów oraz lasu. Urokliwa okolica zachęca do spacerów, a sam kompleks mieszkaniowy także otacza przyjemna zieleń.

<CENTER style="margin-top:20px">Komunikacja</CENTER>

Komunikacja

Gwarantowany dogodny dojazd do celu we wszystkich kierunkach. Szybko dotrzesz do centrum i do kluczowych punktów na mapie miasta, sprawnie dojedziesz do autostrady.

<CENTER style="margin-top:20px">Relacje</CENTER>

Relacje

Osiedle dedykowane rodzinom ułatwia nawiązywanie nowych relacji. Przyjazne otoczenie sprzyja kontaktom mieszkańców i zabawie dzieci.

<CENTER style="margin-top:20px">Infrastruktura</CENTER>

Infrastruktura

Wszystko czego potrzebujesz znajduje się w obrębie dzielnicy. W pobliżu kameralnego kompleksu mieszczą się duże sklepy, placówki edukacyjne, medyczne i wiele innych.

<CENTER style="margin-top:20px">Aktywność</CENTER>

Aktywność

W sąsiedztwie znajdziesz klub fitness, siłownię, saunę, restauracje i kluby dziecięce. Pobliski park zachęca do aktywnego i rekreacyjnego spędzania czasu z rodziną i znajomymi

<CENTER style="margin-top:20px">Wybór</CENTER>

Wybór

Idealna lokalizacja, świetny klimat, elastyczny układ pomieszczeń... cała przestrzeń przemyślana i optymalnie zaprojektowana. Doskonałe miejsce do mieszkania. Pokochasz Helińskiego Park.

Helińskiego Park - nowe mieszkania Łódź Radogoszcz

Przyjazny standard

Inwestycję cechuje architektura najwyższej jakości i standard, który zadowoli każdą rodzinę.

Nowoczesny, czteropiętrowy kompleks budowany z wysokiej jakości materiałów dysponuje mieszkaniami w szerokim wyborze metraży i liczby pokoi. Obiekt charakteryzują doskonałe walory estetyczne i użytkowe, każdy z apartamentów posiada wygodny balkon. Na terenie inwestycji znajdować się będą miejsca parkingowe zarówno w hali garażowej na poziomie -1 jak i na terenie. Dyskretne odgrodzenie od ulicy gwarantuje bezpieczeństwo i komfort mieszkańców.

Miasto możliwości

Miasto nowych możliwości! Łódź to wspaniałe miejsce, w którym warto osiedlić się na dłużej. Dynamicznie rozwijająca się miejscowość ma duży potencjał.

To malownicze miasto o wyjątkowym charakterze, pełne parków, strumieni i rzek oraz zabytków. Łódź posiada nowy dworzec kolejowy i port lotniczy. Kwitnie tu życie studenckie, nie brak atrakcji artystycznych i wydarzeń sportowych. Jest wiele ciekawych miejsc, do których można wybrać się z przyjaciółmi i rodziną, jak choćby zoo, palmiarnia, hala widowiskowa, stadiony i obiekty sportowe, kryte lodowisko, teatry, muzea, galerie, filharmonia, oraz mnóstwo klubów muzycznych i kawiarni.

Helińskiego Park - nowe mieszkania Łódź Radogoszcz